در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
جستجوی پیشرفته
دسته بندی نتایج
  محدوده قیمت
  اعمال کردن

  زانوسی | ZANUSSI

  درباره برند ZANUSSI

  هرکسی یک بار در زندگی در پس زمینه ذهنش نام “زانوسی” را بخاطر می آورد. از یک اجاق چوب سوز دست ساز ساخته شده

  در گوشه ای از ایتالیا، تا فروش بیش از 6 میلیون محصول در هرسال. زانوسی شرکتی است که به واسطه طراحی پیشرفته، نوآوری و کیفیت ممتاز، اعتماد مصرف کنندگان را در بیش از 100 سال گذشته بدست آورده است.

  داستان پیدایش زانوسی به سال 1916 در “پوردنونه” ایتالیا برمی گردد که “آنتونیو زانوسی” یک جوان تعمیرکار اجاق، “کارگاه ساخت اجاق آنتونیو زانوسی” را افتتاح کرد.

  پرواز واقعی شرکت در سال 1946 بود زمانی که به لطف “لینو زانوسی” (یکی از پسران آنتونیو)،

  با بیش از 300 کارمند تبدیل به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در محصولات خانگی ایتالیا شد.

  دهه 60 میلادی “دوران فضایی” بود و نفوذ زانوسی به خانه ها همچنان در حال اوج گرفتن بود. خلاقیت در دسته محصولات کلیدی، منجر به رسیدن به سهم زیادی از بازار محصولات خانگی توسط زانوسی شد. در سال 1965 شرکت آغاز به تولید ماشین ظرفشویی کرد که سریعا تبدیل به پیشرو در بازار این محصول در ایتالیا با 25% سهم شد.

  در سال 1962 مدل 700 اجاق گازی برنده جایزه معتبر طراحی “d’Oro Compasso” شد و ایتالیا در زمینه تولید لوازم خانگی از آلمان پیشی گرفت

  و صنایع “آنتونیو زانوسی” محصولاتش را به 70 کشور دنیا صادر می کرد.

  در سال 2000 عملکر “کنترل سلامت غذا” برای نظارت سلامت میکروبیولوژی آشپزی در فرها معرفی شد. تکنولوژی “Flower Flame Burner” در سال 2003 معرفی شد که این سیستم اختصاصی به شعله ها اجازه میدهد با هرگونه تابه به هر قطری کاملا تنظیم شود. “Easy SteamPlus T” تکنولوژی جدید لمسی زانوسی برای فرهاست که در سال 2010 عرضه شد.

  در سال 2016 محصولات زانوسی در 70 کشور فروخته شد،و به تازگی وارد بازار کشور امارات شده است.

  ادامه مطلب